0

Alkomaty i akcesoria

Alkomat tester trzezwosci AlcoForce EVO-1

Alkomat tester trzezwosci AlcoForce EVO-1

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 399,00 324,39 netto
Producent: Sentech
Indeks: 10951
EAN: 5901687921242
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

 

Nowość na Polskim Rynku! Alkomat EVO-1 to urządzenie dla wymagających użytkowników, w którym zastosowano profesjonalny sensor elektrochemiczny zapewniający wiarygodność pomiaru na poziomie zbliżonym do urządzeń używanych przez Policję. Sensor tej klasy niesie dodatkową korzyść - znacznie tańszą eksploatację w długoterminowym użytkowaniu alkomatu- jest on bowiem bardziej wytrzymały i nie wymaga kalibracji tak często jak w przypadku sensorów półprzewodnikowych.
Bardzo prosta obsługa oraz duża szybkość przeprowadzania pomiarów pozwalają na sprawne przeprowadzenie większej ilości pomiarów. Niewielki rozmiar oraz waga alkomatu pozwalają na noszenie alkomatu w kieszeni spodni lub damskiej torebce.
Zawartość opakowania :
Alkomat EVO-1
Komplet baterii
Instrukcja w języku polskim
Ustniki 2 szt.
opakowanie kartonowe EVO
Zestaw baterii alkalicznych 

Alkomat AlcoForce EVO-1 to urządzenie dla bardziej wymagających użytkowników. Zastosowano w nim  profesjonalny platynowy sensor elektrochemiczny zapewniający wiarygodność pomiaru na poziomie zbliżonym do urządzeń używanych przez policję.

Sensor tej klasy zapewnia tańszą eksploatację w długoterminowym użytkowaniu alkomatu- jest bardziej wytrzymały i nie wymaga kalibracji tak często jak w przypadku sensorów półprzewodnikowych.

Bardzo prosta obsługa oraz duża szybkość przeprowadzania pomiarów pozwalają na sprawne przeprowadzenie większej ilości pomiarów.

Niewielki rozmiar oraz niska waga alkomatu pozwalają na noszenie alkomatu w kieszeni spodni lub damskiej torebce.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem