0

Akcesoria do lunet celowniczych

Adapter Phone Skope do iPhone 6 6s

Adapter Phone Skope do iPhone 6 6s

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 229,00 PLN 186,18 PLN netto
Producent: Phone Skope
Indeks: 23824
EAN: 850019005844
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

Case Phone Skope to rewolucyjne etui, które umożliwia podłączenie smartfonu do różnego rodzaju optyki i wykonywanie w ten sposób zdjęć oraz video w doskonałej jakości. Etui dedykowane do telefonów iPhone 6/6s.

Firma Phone Skope oferuje innowacyjne urządzenia, które umożliwiają wykonanie niesamowitych zdjęć lub filmów za pośrednictwem celownika optycznego, lunety obserwacyjnej, lornetki lub teleskopu. Adaptery amerykańskiej marki są wykorzystywane na całym świecie przez myśliwych, przyrodników, turystów, pasjonatów astronomii, strzelców sportowych oraz osoby, które chcą utrwalić oddalone obiekty.

Obudowę wykonano z wzmacnianego tworzywa ABS, co gwarantuje stabilność i wytrzymałość montażu na optyce oraz dodatkową ochronę samego smartfona. Etui Phone Skope jest jednym z dwóch elementów, które są niezbędne do instalacji telefonu przy optyce. Drugim elementem, jest adapter optyczny (pierścień) łączący obudowę telefonu z wybraną optyką. W naszej ofercie dostępne są adaptery uniwersalne oraz dedykowane do konkretnych modeli lunet i lornetek.

Uwaga! Etui Phone Skope należy zakładać bezpośrednio na telefon.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem