0

Celowniki termowizyjne

Adapter na lunetę 62-66 mm do termowizyjna termowizor HIKMICRO by HIKVISION wszystkie modele Thunder i Thunder PRO

Adapter na lunetę 62-66 mm do termowizyjna termowizor HIKMICRO by HIKVISION wszystkie modele Thunder i Thunder PRO

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 699,00 568,29 netto
Producent: HIKVISION
Indeks: 44440
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Adapter na lunetę o średnicy zewnętrznej obiektywu 62-66 mm do termowizora HIKMICRO pozwala na stabilne i szybkie mocowanie nasadki termowizyjnej HIKMICRO na obiektywie celownika optycznego.

Błyskawiczny montaż

Przystawka pozwala na stabilne i sztywne mocowanie przystawki termowizyjnej na celowniku optycznym o średnicy zewnętrznej obiektywu 62-66 mm. Adapter ma zaciskową konstrukcję, którą można błyskawicznie zablokować na obiektywie za pomocą powiększonej dźwigni QD. Pasuje do termowizorów HikMicro z obiektywem o średnicy 50 mm.

Modułowa konstrukcja

Jedną z głównych zalet termowizorów HIKMICRO jest och modułowa konstrukcja, dzięki której jedno urządzenie może pełnić różne zadania. W naszej ofercie dostępne są niezbędne akcesoria dzięki, którym termowizor HikMicro stanie się Twoim ulubionym narzędziem do polowania i obserwacji. Dodatki są w pełni kompatybilne ze wszystkim termowizorami HIKMICRO Thunder i Thunder PRO, dlatego każdy może dopasować je do własnych potrzeb.

Jeśli posiadasz nasadkę i chcesz przeistoczyć ją w celownik termowizyjny, wystarczy, że wyposażysz ją w szynę montażową i muszę oczną. Osoby, które chcą używać celownika HIKMICRO jako nasadki, muszą doposażyć się w adapter do mocowania na lunetę oraz redukcję do jego montażu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem